SZUKAJ
Zdrowie
Masaż odnowy energetycznej - Mysłowice, Śląsk

Data:
Lokalizacja:
05-09-2017 godz. 09:22:12
MysłowiceZdjęcia dla oferty:Treść ogłoszenia:

Zapraszam na masaż odnowy energetycznej, który jest wykonywany w Mysłowicach. Mogę też dojechać i wykonać masaż w miastach ościennych. Masuję kamieniami półszlachetnymi: dwoma agatami oraz kryształem górskim. Używam do masażu olejku kokosowego bezzapachowego lub extra virgin. Zajmuje się również zdrowym i świadomym odżywianiem, które pozwala na pełną odnowę i regenerację Twojego organizmu. Spożywanie pokarmów jest po oddychaniu najważniejszą funkcją życiową. Nie jest obojętne co jemy, zbilansowane pożywienie to gwarancja zdrowia, dobrego samopoczucia, zadowolenia z życia. Zapraszam na mój fanpage: https://www.facebook.com/RelaksMasazDieta/ oraz moją stronę internetową związaną z odżywianiem: http://www.dieta.bezograniczen.org Andrzej mail: masazysta77@gmail.com


Formularz kontaktu - kliknij, aby rozwinąć


przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:
REGULAMIN
Copyright © 2011-2012 Online: 111
Na Twojej stronie nic się nie dzieje? Całkowicie bezpłatnie zainstalujemy okienko z ogłoszeniami na Twojej stronie. Nie wahaj się.
RSS Channel RSS

Jeżeli masz jakieś sugestie odnośnie działania serwisu, chciałbyś zgłosić błędy skontaktuj się z nami klikając KONTAKT, w górnej części serwisu.
Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie, skontaktuj się.

Polecamy:
Nowy serwis ogłoszeń nieruchomości, mieszkania, działki nieruchomości ogłoszenia śląskie Centrum Ogłoszeń - Nieruchomości | Na imprezy okolicznościowe - wesela zespół muzyczny Rybka Dance z Cieszyna | Profesjonalna obsługa wesela catering wesele Cieszyn. | Producent wysokiej jakości produktów chemicznych min. tynki mineralne, tarabona, farby, elewacje, penetrogrunt, farby ferroakryl.
Dystrybucja i sprzedaż oryginalnej chemii z niemiec, produkty lepszej jakości w niższych cenach.
Okreg dzialania firmy uszczelniajacej kominy, oraz zajmujacej sie sprzedaza, montazem bram garazowych, szlamowaniem. Dziala na terenie slaska, cieszyn, zory, bielsko, skoczow, jastrzebie .