SZUKAJ
Zdrowie
Najlepsze masaże na śląsku!!!

Data:
Lokalizacja:
24-01-2012 godz. 15:29:05
Katowice


Cena:100,00 zł


Treść ogłoszenia:

Zapraszamy do naszego profesjonalnego studia masażu w Katowicach,gdzie znajduje się miła i profesjonalną obsługą,posiadamy 3 gabinety masażu,specjalizujemy się w masażach relaksacyjnych ale także i wschodnich(typu lomi-lomi nui,tajski)Zapraszamy wszystkich koneserów masażu gwarantujemy satysfakcję zadowolenie i odprężenie!


Formularz kontaktu - kliknij, aby rozwinąć


przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:
REGULAMIN
Copyright © 2011-2012 Online: 118
Na Twojej stronie nic się nie dzieje? Całkowicie bezpłatnie zainstalujemy okienko z ogłoszeniami na Twojej stronie. Nie wahaj się.
RSS Channel RSS

Jeżeli masz jakieś sugestie odnośnie działania serwisu, chciałbyś zgłosić błędy skontaktuj się z nami klikając KONTAKT, w górnej części serwisu.
Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie, skontaktuj się.

Polecamy:
Nowy serwis ogłoszeń nieruchomości, mieszkania, działki nieruchomości ogłoszenia śląskie Centrum Ogłoszeń - Nieruchomości | Na imprezy okolicznościowe - wesela zespół muzyczny Rybka Dance z Cieszyna | Profesjonalna obsługa wesela catering wesele Cieszyn. | Producent wysokiej jakości produktów chemicznych min. tynki mineralne, tarabona, farby, elewacje, penetrogrunt, farby ferroakryl.
Dystrybucja i sprzedaż oryginalnej chemii z niemiec, produkty lepszej jakości w niższych cenach.
Okreg dzialania firmy uszczelniajacej kominy, oraz zajmujacej sie sprzedaza, montazem bram garazowych, szlamowaniem. Dziala na terenie slaska, cieszyn, zory, bielsko, skoczow, jastrzebie .