Škoda Auto - Mlada Boleslav, Czechy 2020-01-15
Śląskie
Telefon: 795 478 170

Škoda Auto to jeden z naszych najważniejszych klientów dla którego
poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji.

W ofercie mamy atrakcyjne wynagrodzenie, niestandarowe premie, pracę w
najbardziej rozpoznawalnej firmie w Czechach! Nie zastanawiaj się długo i
dołącz do nas!

Miejsce pracy: Mlada Boleslav, Czechy

Termin rozpoczęcia pracy: 21 styczeń 2020

Obowiązki:

obsługa linii produkcyjnej

obsługa maszyn

manipulacja z częściami samochodów

montaż poszczególnych części

Wymagania:

dobra kondycja fizyczna

chęć relokacji do Czech

chęć pracy w trybie ciągłym

mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferta:

oferujemy umowę o pracę na pełen etat z pełnym pakietem ubezpieczenia
zdrowotnego i socjalnego

średnie wynagrodzenie ok 31 000 kc / Brutto miesięcznie

atrakcyjne bonusy: m. in. po 3 miesiącach pracy bonus w wysokości 5 000 kc,
po pół roku 7 000 kc

dodatki za pracę na popołudniowych zmianach, nocnych, weekendowych,
wydajność i wiele innych!

darmowe zakwaterowanie w pobliżu firmy

bony żywieniowe

urlop 25 dni

możliwość rozwoju, wzięcia udziału w kursach zawodowych

Uprzejmie Informujemy, że współadministratorami Państwa danych osobowych są

Trenkwalder & Partner Sp. z o. o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul.
Gałeckiego 14,

Trenkwalder Patron Sp. z o. o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul.

Trenkwalder Benefit Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Podgórskiej
36 oraz

Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Skierniewicach przy
ul. Gałeckiego

14. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych:

daneosobowe[malpa]trenkwalder.com.

Udostępnione przez Państwa dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w
procesie

rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, a w przypadku
wyrażenia przez

Państwa osobnej zgody, również dla celów przyszłych rekrutacji.

Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Państwa zgoda, jak
również

przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeksu pracy (art. 221). Zgoda
może być

w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na
zgodność

z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie. Cofnięcie zgody
powoduje,

że Państwa udział w procesie rekrutacji nie będzie możliwy.

Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy
administratora,

podmioty przetwarzające dane w jego imieniu, podmioty współpracujące, jak
również

organy administracji publicznej, przy zachowaniu wymogów określonych
obowiązującymi

przepisami, w tym wymogu poufności oraz w zakresie niezbędnym do dokonania
danej

czynności.

Da

Ocena: 0
Wyświetleń: 35 Dodał(a): m.skotnicka
Komentarze