Uchwyty magnetyczne - magnesy do poszukiwań 2020-05-19
Śląskie
Telefon: 888999898
Niezwykle skuteczny uchwyt na magnesy, przeznaczony do wyławiania przedmiotów z metalu pod powierzchnią wody.
Idealnie się nadaje do przeszukiwania rzek, jezior, stawów i różnych innych zbiorników z wodą.


Nieduże gabaryty, ogromna moc i bardzo duża skuteczność - to wszystko dzięki użyciu najsilniejszych możliwych do kupienia neodymowych magnesów. Oferowane przez nas uchwyty, w zależności od typu, mają maksymalny udźwig od 180 kg do ponad 1000 kg.

Prezentowany magnetycznych uchwyt został wykonany z pary magnesów z neodymu, które wklejono do metalowej obudowy wyposażonej w trzy przymocowane uchwyty. W stosunku do konkurencyjnych rozwiązań rozwiązanie proponowane przez nas jest bardzo nowatorskie, daje dużo skuteczniejsze działanie i lepsze parametry pracy. Dwa magnesy włożone do jednej obudowy to moc o podwójnej wartości, przekładająca się na dwukrotnie mocniejszy udźwig, a trzy solidne uchwyty zwiększają możliwości podczas szukania.

Główne zalety oferowanego uchwytu na magnesy do łowienia pod wodą:

- Obudowa zrobiona z wytrzymałej stali nierdzewnej A2, doskonale chroniąca magnesy znajdujące się w środku przed ryzykiem korozji.

- Dobrana w optymalny sposób 20-milimetrowa soczewka magnetyczna, dwukrotnie powiększająca moc pary magnesów.

- 2 potężne magnesy z neodymowego stopu, sklejone ze sobą.

- Oryginalny hologram, potwierdzający najwyższą jakość sprzedawanego magnesu i pewność jego pochodzenia.

- Zaczep mocujący umiejscowiony na górze obudowy, dzięki temu praktycznie cała siła wytwarzana przez magnesy ma prostopadły kierunek do powierzchni.
Konkurencyjne uchwyty bez umieszczonego w taki sposób oczka charakteryzują się 10-krotnie mniejszą skuteczność.

- Trzy bardzo mocne ucha, które zapewniają wygodne użytkowanie uchwytu (doskonale się sprawdzają przykładowo w rzekach, da się je przeciągać, bez konieczności przerzucania wiele razy).

Nasza firma jest obecna na rynku od 2005 roku, znana była wcześniej pod marką Xinxin Polska. Wyspecjalizowaliśmy się w produkowaniu, importowaniu oraz sprzedaży najlepszej jakości neodymowych magnesów, w rozmaitych kształtach i rozmiarach. Cały czas mamy w ofercie liczne wersje magnesów neodymowych walcowych, płytkowych, pierścieniowych, a do tego szeroką propozycję magnetycznych uchwytów. Dokładamy starań, żeby nasza propozycja była możliwie najlepiej dostosowana do potrzeb klientów, można też u nas złożyć zamówienie na magnesy o nietypowych kształtach, według własnych specyfikacji.

Dhit sp. z o.o.
05-850 Ożarów Mazowiecki
Kościuszki 6A
woj. mazowieckie
tel.: +48 22 499 98 98
tel.: +48 888 99 98 98
E-mail : bok@dhit.pl
WWW : https://dhit.pl
WWW : https://xinxin.pl
Ocena: 0
Wyświetleń: 46 Dodał(a): myone200882
Komentarze