Ciężko pracujesz i nie możesz nauczyć się niemieckiego? Zrób to teraz! 2020-06-05
Telefon: 790701508
Dla osób, które nie mają czasu, są dorosłe i MUSZĄ mówić po niemiecku.
Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne?
Czy masz zdolności językowe? Ja nie miałam ale wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę.
W między czasie pomagałam w niemieckim osobą pracującym w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii...
Lubię pomagać, przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział konkretne postępy.
Chciałam, żeby widział, że warto. Zaczęłam nauczać przez Skypei okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania indywidualne.Wystarczy Internet i słuchawki na przykład od telefonu.
PAMIĘTAJ:-Ucząc się ze mną zyskasz czas i zaoszczędzisz pieniądze,-Poprawisz znajomości języka w krótkim czasie,-Przestaniesz się bać i zaczniesz mówić po niemiecku.
Dla mnie najważniejsze jest to, że widzę jakie postępy robią moi dorośli Uczniowie. Poza tym lubię uczyć i to bardzo pomaga.
Napisz do mnie. Nie czekaj. Nie pozwól, żeby Twój niemiecki Ci uciekł!
Twoja lektorka JolantaMail: jolanta.niemiecki@interia.plwww.niemiecki-skype.plTel: 790 701 508
PS 1Codziennie dodaje nowe materiały, zdjęcia, filmy z polskimi napisami:https://www.facebook.com/pages/Niemiecki-przez-Skype/170128373124894?ref=hl
PS 2 Skorzystaj z 20 minut zajęć pokazowych, gratis i bez zobowiązań.
Ocena: 0
Wyświetleń: 16 Dodał(a): myone200882
Komentarze