Jesteś dorosła i chcesz skutecznie podrasować Twój angielski? 2020-06-24
Dolnośląskie, polska
Telefon: 575249030
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzimi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć tylko po prostu mówić od tak?
Daj mi 3 minuty i zobacz jak w skuteczny sposób pomogę Ci przez Internet.
Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Dawniej nie było tak różowo. Kiedy zaczynałam naukęangielskiego miałam masę problemów z kilkoma rzeczami. Zobacz sama:
1.Motywacja – raz ją miałam a raz nie2.Czas – najczęściej go nie miałam3.Zmęczenie – ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony4.Mistrzyni wymówek – tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nieuczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... Po naszej pierwszej rozmowie będę wiedzieć na czym Ci zależy. Przygotuję nasze spotkania pod Ciebie. Darmowe materiały do nauki prześle Ci na Twojego maila.
Zastanawiasz się co zrobić dalej? Napisz do mnie dzisiaj. Być może o tym nie wiesz ale jesteś o krok od osiągnięcia Twojego celu. Będziesz mówić i rozumieć angielski. Pomogę Ci w tym. Porozmawiamy. Jeśli Ci się spodoba zostaniesz!
Zajrzyj na tą stronę www.angielski-skype.pllub napisz do mnie już TERAZ. Umówimy się na rozmowę i pierwsze zajęcia próbne (gratis). Tylko tyle i aż tyle.
Pozdrawiam Cię ciepło
JoannaMój mail: joanna.angielski@interia.plTel: 575 249 030Jestem osobą pogodną. Lubię ludzi. Lubię skutecznie uczyć dorosłych.
PS Skupiam się na osobach dorosłych, które potrzebują angielskiego w pracy.
Ocena: 0
Wyświetleń: 11 Dodał(a): myone200882
Komentarze