Tłumacz ze znajomością języka rosyjskiego - praca zdalna 2020-09-29
Podkarpackie, Przemyśl

Nasz Klient to
polski lider w branży retail. Potrafi łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego
rozwoju. W swoim zespole ma ludzi pełnych energii i skoncentrowanych na
realizacji spektakularnych celów. Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Znasz
języki obce?

Rekrutujemy
osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Tłumacz ze
znajomością języka rosyjskiego - praca zdalna

Podstawowe
obowiązki:

tłumaczenie opisów produktów, dokumentów w dziel handlowym

wsparcie tekstowe podczas organizacji różnych wydarzeń,

budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

doświadczenie w przygotowywaniu treści,

bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego,

znajomości zasad stylistycznych i ortograficznych,

terminowości,

zaangażowania.

Oferujemy:

umowę o pracę w stabilnej firmie,

pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,

udział w realizacji projektów realizowanych nie tylko w Polsce, ale i za
granicą.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres
mailowy:

praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami
pracy na stronach www.werbeo.pl oraz www.obpon.pl

W aplikacji
prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców
Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż
określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych
przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w
celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie.
Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego
przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie
rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Ocena: 0
Wyświetleń: 107 Dodał(a): OBPON
Komentarze