Angielski przez Internet dla pracujących i zabieganych 2020-09-30
Małopolskie
Telefon: 575249030
Jeśli jesteś na tym serwisie w kategorii język angielski to masz swoje powody.Uczyłaś się lub uczysz angielskiego z mniejszym lub większym sukcesem.Wybór sposobu i metody nauki jest trudny.Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość?
Jestem osobą, która nie ma jakiś specjalnych zdolności językowych! Miałam szczęściebo wyjechałam do Anglii gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam anglistykę.Po sobie wiem, że osoba o przeciętnych zdolnościach może opanować ten język.
Uczyłam w szkole, na uczelni, uczyłam przyszłe pielęgniarki, osoby do opieki, farmaceutów,i innych fachowców pracujących w Polsce, Anglii, Irlandii….
Przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń(nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział postępy. Widział, że warto. Zaczęłam nauczaćprzez Skype i okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania jeden na jeden,z kamerką i bez kamerki. Wystarczy Internet i słuchawki od telefonu.
Co Ty z tego masz?1. Ustalamy wspólnie terminy i godziny spotkań,2. Szybko przełamujesz lody i zaczynasz mówić i rozumieć po angielsku,3. Duże skupienie = masz pewność, że nie tracisz czasu i pieniędzy!
Jestem ekspertem w nauczaniu angielskiego przez Skype. Mam dyplomEnglish via Skype potwierdzony przez uniwersytet w Londynie.
Zainteresowana? Masz pytania?
Napisz do mnie lub zadzwoń do mnie na 575-249-030
Nie czekaj. Nie pozwól, żeby Twój angielski Ci uciekł:)JoannaNapisz o mnie: joanna.angielski@interia.plWejdź na stronę: www.angielski-skype.plPSUmów się ze mną na gratisowe zajęcia próbne.
Ocena: 0
Wyświetleń: 85 Dodał(a): myone200882
Komentarze