Spec od social media - praca zdalna, z orzeczeniem 2020-09-30
Podkarpackie, Cała Polska
Intensywnie szukamy mega Speca z obszaru social media, który swoim solidnym zapleczem wiedzy i praktyki skradnie nasze uznanie i dołączy do zespołu na odległość. Potrafisz wykorzystać obecne trendy, łamać algorytmy, planować kampanie i masz pokaźny portfel własnych projektów w social media? Zobacz szczegóły oferty.

Rekrutujemy Speca od social media - praca zdalna.

Twoje zadania:
  • przełożenie strategii marketingowej na skuteczne działania w mediach społecznościowych,
  • analizowanie trendów, poszukiwanie i wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych w mediach społecznościowych,
  • budowanie sprawnej komunikacji ze społecznością klientów i użytkowników produktów dedykowanej kategorii,
  • analiza i raportowanie efektów prowadzonych działań w mediach społecznościowych,
  • współpraca z działem redakcyjnym, projektowym, handlowym,
  • kreowanie wizerunku firmy w sieci.

Profil Kandydata:
  • doskonała orientacja w obszarze mediów społecznościowych,
  • umiejętność projektowania i prowadzenia komunikacji w SM,
  • znajomość Facebook Ads, menadżera reklam i technik SEO,
  • lekkie pióro przy tworzeniu contentu,
  • znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics, Adobe Analytics) oraz narzędzi monitoringu mediów społecznościowych,
  • pasja, kreatywność i otwartość,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
  • elastyczne warunki zatrudnienia,
  • pracę projektową w bardzo twórczym zespole,
  • pracę w formie zdalnej, jeśli nie jesteś z Przemyśla,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronach www.werbeo.pl oraz www.obpon.pl

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z
Ocena: 0
Wyświetleń: 42 Dodał(a): OBPON
Komentarze