Skutecznie nauczę Cię niemieckiego przez Skype 2020-10-02
Mazowieckie
Telefon: 790701508
Dzień dobry/Guten Tagprzeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype.Zajmie Ci to 2 minuty.
Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorkąniemieckiego przez Skype.
Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup:1. Uczysz się niemieckiego2. Uczyłeś/aś się niemieckiego3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem?
Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego.Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwsząlekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skypew Niemczech i wiedziałam, że to możliwe.
Nigdy nie myślałam, że będzie to moja przyszła pasja. Wszystkozaczęło się od momentu kiedy poznałam mojego męża:). Nie wiemjak ale namówił mnie na poprowadzenia pierwszej lekcji przez Skype.Tak na próbę.
Spotykamy się 1 lub 2 razy w tygodniu. Nasze lekcje trwają 45/60 minut.To optymalny czas na naukę. Tym bardziej, że podczas zajęć dużomówimy.
Moi uczniowie chcą pracować lub już pracują w Niemczech,wyjechać na studia, na praktyki, na wymianę, mają częstekontakty służbowe/rodzinne z Niemcami, chcą się przekwalifikowaća niektórzy dla przyjemności/odświeżania języka.Jak widzisz każdy ma inne cele. Najmłodsza Marta ma 19a najstarszy Andrzej 58 lat.
Moi uczniowieNiektórzy moi uczniowie pracują w Polsce i muszą mówić po niemiecku.Na przykład Marek myślał, że sobie nie poradzi. Dodatkowo powiedział mi,że ma za słaby Internet i nie ma konta na Skype.
Powiedziałam mu, że nie trzeba mieć szybkiego Internetu. Naszezajęcia polegają na mówieniu. Nie potrzebujemy kamerek internetowych(choć bywa, że ich używamy). Poza tym mam uczniów z którymi mamzajęcia przez telefon lub inny komunikator whatsapp, viber….
Tak naprawdę wystarczą słuchawki od komórki, żeby nie było zakłóceń.Pomogłam mu założyć darmowe konto na Skype.Uwierzysz? Ja, osoba, która ledwo umie włączyć komputer:)
ZajęciaPodczas zajęć uczniowie dużo mówią. Chce, żeby poradzili sobiew Niemczech lub w kontaktach z Niemcami.Pierwsze lekcje nie są łatwe. Na początku staram się poznać moichuczniów a oni mnie. Po kilku lekcjach zaczynają nie bać się mówić.Zawsze się z tego bardzo cieszę. Podczas nauki używamy tak zwanejdarmowej tablicy.
Uczniowie widzą co ja piszę a ja widzę co oni piszą. Zawsze przed lekcjądostają materiały do nauki mailem.
Najważniejsze, że widzę postępy moich uczniów, którzy są z różnychmiejscowości, małych i dużych. Dzięki warsztatom przezSkype spotykamy się razem i uczymy.
Kiedyś i to jest najśmieszniejsze byłam słaba z niemieckiego. Dzisiaj jestinaczej. Niedawno spotkałam moją byłą nauczycielkę niemieckiego. Byłazaskoczona, że uczę innych niemieckiego.
Jeśli zainteresował Cię mój list to napisz do mnie. Otrzymasz ode mniewięcej szczegółów. Ważne jest to, że chcesz się uczyć.
Napisz TERAZ do mnie.
Pozdrawia:)Jolanta – lektor od szybkich efektów:)
Napisz do mnie: jolanta.niemiecki@interia.plZadzwoń: 790-701-508Wyjedź na stronę: http://www.niemiecki-skype.pl
PS 1Specjalizuję się w niemieckim dla osób, które chcą wyjechać pracydo Niemiec, Austrii i Szwajcarii lub już tam są oraz ludzi, którzypotrzebują niemieckiego w pracy w Polsce.
PS 2Umów się ze mną na bezpłatne zajęcia próbne.
PS 3Strona dla Ciebie z darmowymi materiałami, filmami z napisami:https://www.facebook.com/pages/Niemiecki-przez-Skype/170128373124894?ref=hl
Ocena: 0
Wyświetleń: 110 Dodał(a): myone200882
Komentarze