Nie patrz na metrykę! Niemiecki dla dojrzałych przez Skype 2021-01-15
Lubuskie, cała Polska
Telefon: 790701508
Witaj,czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język niemiecki ?
O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też niemieckijest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub prowadzenia rozmów „na żywo” na tematy zawodowe.
Dlatego zachęcam Cię - zapoznaj się z moim zaproszeniem na wyjątkowo skuteczne kursy niemieckiego, które prowadzę na Skype.
Gdziekolwiek jesteś, w dogodnej dla Ciebie porze.Nauka języka przez Skype to swoboda w wyborze dnia i godziny nauki. Zyskujesz też czas i pieniądze, które być straciła na dojazdy na kursy stacjonarne.
Pamiętaj - praktyczna znajomość języka to lepsza praca, wyższe zarobki i szanse na Twój rozwój zawodowy i awans. Ucząc się szybciej zyskujesz czas i pieniądze !
Kluczowy jest wybór odpowiedniej metody.Jest jeszcze jeden powód, dla którego nauka przez Skype jest korzystna.
Nauka języka w ten sposób gwarantuje dużo lepsze efekty, ponieważ opiera się na rozumieniu ze słuchu. Dzięki temu szybciej i lepiej będziesz rozumieć język podczas rozmów telefonicznych, w pracy oraz w miejscach publicznych.
Naprawdę warto polepszyć Twoją znajomość języka niemieckiego. Zachęcam Cię do zgłoszenia się za pomocą formularza na mojej stronie. Możesz też odpowiedzieć na tego maila. Na pewno udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytania.
Jolantalektor j. niemieckiegoMail: jolanta.niemiecki@interia.plwww.niemiecki-skype.plTel: 790 701 508
PS. Nauka języka może być przyjemna i niedroga. Zacznij teraz, możesz tylko zyskać !Skorzystaj z próbnych zajęć gratis !
PS 1Codziennie znajdziesz inspirujące materiały na: https://www.facebook.com/Niemiecki-przez-Skype-170128373124894/?ref=hl
Ocena: 0
Wyświetleń: 1812 Dodał(a): myone200882
Komentarze