SZUKAJ
Dam pracę
Pomocnik na magazynie - wypłata przed świętami

Data:
Lokalizacja:
29-11-2017 godz. 14:35:12
SchwerteTreść ogłoszenia:

Dla naszego kluczowego klienta z branży logistycznej poszukujemy Pomocników do magazynu zlokalizowanego w miejscowości Schwerte w północno-zachodnich Niemczech. Praca polega na czynnościach pomocniczych w magazynie takich jak: foliowanie i oklejanie palet przygotowanych do wysyłki oraz sortowanie plastikowych pojemników na towar.
Co zyskujesz?
• Pracę od zaraz w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich,
• Terminowe wynagrodzenie
• Wypłatę wynagrodzenia za przepracowane godziny w grudniu jeszcze przed świętami,
• Telefoniczne wsparcie koordynatora, który pomoże Ci w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem oraz wskaże możliwości kwaterunku.


Formularz kontaktu - kliknij, aby rozwinąć


przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:
REGULAMIN
Copyright © 2011-2012 Online: 16
Na Twojej stronie nic się nie dzieje? Całkowicie bezpłatnie zainstalujemy okienko z ogłoszeniami na Twojej stronie. Nie wahaj się.
RSS Channel RSS

Jeżeli masz jakieś sugestie odnośnie działania serwisu, chciałbyś zgłosić błędy skontaktuj się z nami klikając KONTAKT, w górnej części serwisu.
Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie, skontaktuj się.

Polecamy:
Nowy serwis ogłoszeń nieruchomości, mieszkania, działki nieruchomości ogłoszenia śląskie Centrum Ogłoszeń - Nieruchomości | Na imprezy okolicznościowe - wesela zespół muzyczny Rybka Dance z Cieszyna | Profesjonalna obsługa wesela catering wesele Cieszyn. | Producent wysokiej jakości produktów chemicznych min. tynki mineralne, tarabona, farby, elewacje, penetrogrunt, farby ferroakryl.
Dystrybucja i sprzedaż oryginalnej chemii z niemiec, produkty lepszej jakości w niższych cenach.
Okreg dzialania firmy uszczelniajacej kominy, oraz zajmujacej sie sprzedaza, montazem bram garazowych, szlamowaniem. Dziala na terenie slaska, cieszyn, zory, bielsko, skoczow, jastrzebie .