SZUKAJ
Pozostałe
Transport Polska-Anglia Anglia-Polska

Data:
Lokalizacja:
06-09-2017 godz. 19:34:39
SOSNOWIECTreść ogłoszenia:

Jesteśmy solidną firmą przewozową, cieszącą się dobrą opinią i działającą na rynku od 7 lat.

Specjalizujemy się w regularnych przewozach osób oraz paczek na terenie Anglii w szczególności takich miastach jak Londyn, Slough, Luton, Oxford, Bedford, Cambridge, Peterborough, Leicester, Coventry, Redditch, Stoke-On-Trent, Northampton, Telford, Manchester i okolice, jak i mniejsze zakątki Anglii.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami i transportem przedmiotów o różnych gabarytach.
Dostosowując się do Państwa sugestii, oferujemy usługi transportowe busami z Polski do Anglii i z Anglii do Polski, do ustalonego miejsca.
Zapewniamy nowoczesne, dobrze wyposażone samochody, wysoki standard usług oraz przystępne ceny.


Formularz kontaktu - kliknij, aby rozwinąć


przepisz słowo 'żółw' : Wyślij kopię emaila:
REGULAMIN
Copyright © 2011-2012 Online: 112
Na Twojej stronie nic się nie dzieje? Całkowicie bezpłatnie zainstalujemy okienko z ogłoszeniami na Twojej stronie. Nie wahaj się.
RSS Channel RSS

Jeżeli masz jakieś sugestie odnośnie działania serwisu, chciałbyś zgłosić błędy skontaktuj się z nami klikając KONTAKT, w górnej części serwisu.
Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie, skontaktuj się.

Polecamy:
Nowy serwis ogłoszeń nieruchomości, mieszkania, działki nieruchomości ogłoszenia śląskie Centrum Ogłoszeń - Nieruchomości | Na imprezy okolicznościowe - wesela zespół muzyczny Rybka Dance z Cieszyna | Profesjonalna obsługa wesela catering wesele Cieszyn. | Producent wysokiej jakości produktów chemicznych min. tynki mineralne, tarabona, farby, elewacje, penetrogrunt, farby ferroakryl.
Dystrybucja i sprzedaż oryginalnej chemii z niemiec, produkty lepszej jakości w niższych cenach.
Okreg dzialania firmy uszczelniajacej kominy, oraz zajmujacej sie sprzedaza, montazem bram garazowych, szlamowaniem. Dziala na terenie slaska, cieszyn, zory, bielsko, skoczow, jastrzebie .